Velbere

Cennik prowadzenia FanPage

Ile kosztuje prowadzenie profilu firmowego na Facebooku?

Poniżej znajdują się ceny poszczególnych pakietów prowadzenia FanPage – opłata za prowadzenie profilu na Facebooku ustalana jest między innymi na podstawie tego, z jakiego zakresu usług zdecydujesz się skorzystać , jaka jest wymagana częstotliwość naszego zaangażowania. To, ile płacą za prowadzenie fanpage nasi dotychczasowi klienci zależy więc od ich zapotrzebowania oraz pakietu usług, na jaki się zdecydowali. Jesteśmy również  w stanie zaproponować indywidualnie dobrany zestaw działań, przez co nasza oferta staje się finansowo korzystna tak dla małych, jak i dużych firm.

FanPage Starter

159 zł

/ Miesięcznie
Bazowe dzialania
Content
Okres umowy
FanPage Standard

259 zł

/ Miesięcznie
Bazowe dzialania
Content
Okres umowy

Najczęściej wybierany

FanPage Advanced

379 zł

/ Miesięcznie
Bazowe dzialania
Content
Okres umowy
FanPage Pro

649 zł

/ Miesięcznie
Bazowe dzialania
Content
Okres umowy

Prowadzenie FanPage Cennik

FanPage to w obecnych czasach bardzo ważna rzecz związana z marketingiem i reklamą danej rzeczy, profilu, oraz działalności. W zależności od tego co chcemy promować i jakie treści mają być na nim zamieszczane musi być on odpowiednio prowadzony, co wiąże się z kosztami. Można robić to oczywiście na własną rękę, ale zajmuje to sporo czasu i często nie jest to opłacalne, jeżeli ktoś może w tym czasie generować inne środki na wykonywaniu innych działań związanych z firmą. Nie można rezygnować z posiadania FanPaga. Bez niego w obecnych czasach będzie bardzo trudno prowadzić firmę, czy też działać w dużym zasięgu. FanPage to reklama, która często zwraca się bardzo szybko. Nie można o tym zapominać. Zaniedbanie strony, czy też jej nieodpowiednie prowadzenie może przynieść bardzo złe skutki w działach naszej firmy.

Prowadzenie Facebooka jest jednym z rodzajów stron w kategorii FanPage. W Polsce Facebook nadal jest bardzo popularny i może się okazać to dobry wybór. Osoby powyżej 40 roku życia nadal znacznie chętniej korzystają z Facebooka, niż z Instagrama, czy też innych portali takich jak Tik Tok. Prowadzenie social mediów jest istotne i wybór odpowiedniej strony tak samo. To od tego zależy do jakiego grona odbiorców będziemy trafiali. Prowadzenie FanPaga jest stosunkowo tanie, jeżeli patrzy się na zyski, które mogą z tego płynąć. Małe strony można opłacać za mniej niż 500 zł miesięcznie. Nie jest to dużo i może przynieść spore zyski. Strona jednak musi być prowadzona w odpowiedzi sposób. Ważna jest też promocja samych treści. Ile kosztuje prowadzenie FanPaga? To zależy od ilości zamieszczanych wpisów, oraz popularności naszej strony.

Przewiń do góry