Niesamowite Zyski z Reklamy Na Facebook'u!

Twoim Problemem Stanie Się Za Duża Ilość Klientów!

results FB ADS 2

*Jeśli twój budżet na reklamę wynosi poniżej 1000 zł, nie jest to usługa dla ciebie. Prosimy nie zostawiać kontaktu

Co ci da współpraca z nami?

Klient velbere 4

a) spójrz na nasze wyniki

Mówią same za siebie. Pozyskamy Ci nowych klientów i nowe kontakty. Zrobiliśmy już to tysiące razy i dla Ciebie zrobimy to samo!

b) sami prowadzimy firmy

Nie jesteśmy teoretykami, sami mamy wiele swoich marek i firm, które zarabiają dzięki facebook’owi. Prowadzimy zarówno małe, lokalne biznesy jak i sklepy z milionowymi obrotami.

c) Nie będzie to tandetne wciskanie kitu

Podczas rozmowy wypytamy o szczegóły biznesu, damy wskazówki oraz pomysły na rozwój.

Jeśli będziemy w stanie Ci pomóc, wyślemy ci szczegóły dotyczące współpracy.

EFEKTY NASZYCH KLIENTÓW

Opinie Klientów:

Michał, właściciel sklepu internetowego

Od 1 dnia wychodziliśmy na przysłowiowy „plus”. Koszt pozyskania klienta przez Velbere wahał się od 10-30 zł, a nasz zysk „na czysto” z jednej sztuki wynosi około 55 zł. Z biegiem czasu i optymalizacją reklam, koszt pozyskania sprzedaży malał i też zadowoleni klienci wracali kupować ponownie. Aż ciężko policzyć na jak dużym plusie jesteśmy dzięki tej wspópracy.

Alicja, właścicielka szkoły językowej

Kursy językowe nie są tanią rzeczą, są również nieco niszowe, dlatego obawiałam się, czy na facebook’u znajdą się chętni na nasz produkt. Całe szczęście chętnych nie brakuje, mimo że koszt kursu to czasem ponad 1000 zł. Nawet takie rzeczy można sprzedawać na facebooku! Bardzo polecam współpracę.

Szymon, właściciel biura rachunkowego

Na początku sami próbowaliśmy tworzyć reklamy na facebook’u, ale efekty nie były zadowalające. Nie wiedziałem, ile uwagi i poprawnych ustawień wymaga zarabiająca kampania. Po rozpoczęciu współpracy z Velbere dokonali oni audytu konta i zatrzymali wszystkie kampanie, po czym zaczęliśmy wszystko od nowa. Zamiast 120 zł za zapytanie, obecnie płacę… 10 zł! Co 3 osoba decyduje się na jakąś z naszych usług.

Katarzyna, właścicielka salonu beauty

Bardzo profesjonalna praca od samego początku – zostaliśmy dokładnie wypytani o wizję firmy, wachlarz świadczonych usług, czy sprzedajemy też coś na miejscu i masę innych rzeczy – bardzo mnie to cieszyło, że ktoś faktycznie się interesuje jak to u nas wygląda od kuchni. Efekty działań też więcej niż zadowalające – w końcu mam pełny kalendarz, zawsze chciałam mieć ten problem 😉

I jeszcze kilka zdjęć z Wynikami...

fb ads zrobione
2 - zrobione

umów się na darmową rozmowę

This site is not a part of the Facebook TM website or Facebook TM Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by FacebookTM in any way. FACEBOOK TM is a trademark of FACEBOOK TM, Inc.
 
Przewiń do góry