Darmowy poradnik Facebook Ads

Nie ważne czy prowadzisz sklep internetowy, lokalny biznes, firmę usługową, czy jakąkolwiek inną – za pomocą Facebook Ads jesteś w stanie pozyskać nowych klientów i wyskalować swój biznes.  Jak to zrobić opisujemy w zupełnie darmowym poradniku!

Administratorem Twoich danych osobowych jest VOYNBERG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Słowackiego 55/1. Więcej o ochronie danych osobowych
mockup
Same Konkrety!

Czego dowiesz się z Poradnika?

Konfiguracja Konta

Jak poprawnie skonfigurować konto i jak rozpocząć reklamy tego samego dnia!

Strategia na Kontakty

Świetna strategia pozyskiwania kontaktów, która pozwoliła wygenerować naszemu klientow 20 krotny zwrot z reklam!

Strategia Ecommerce

Jak osiągamy milionowe obroty w naszych sklepach oraz jak skalujemy reklamy!

Grupy odbiorców

Jak znaleźć idealną grupę odbiorców i trafiać do osób, do których nie trafia Twoja konkurencja

Sposób na grafiki

Pokazujemy jak należy tworzyć reklamy, by podobały się odbiorcom i by przynosiły jak największe zyski.

Wychodzenie poza FB

Mimo, że reklama na Facebooku sama w sobie jest niesamowita, połączenie jej z innymi kanałami jak Google, czy TikTok pozwala wejść na wyższy poziom. Pokażemy Ci jak to zrobić!

Dlaczego Facebook Ads?

W skrócie – bo po prostu działają. Wiele ludzi korzysta z argumentów typu „każdy obecnie jest na facebook’u”, „łatwo dotrzeć do nowych osób”, ale tak naprawdę, gdyby nie dało się tam zarobić, nie byłoby sensu się tam reklamować. Całe szczęście jest inaczej, reklamy na facebook’u nadal są tanie, konkurencja zwlaszcza w Polsce jest jeszcze nie największa, a co za tym idzie, nie ma lepszego okresu niż skorzystanie z reklam niż teraz!

mockup

Pobierz darmowy poradnik

Administratorem Twoich danych osobowych jest VOYNBERG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Słowackiego 55/1. Więcej o ochronie danych osobowych
This site is not a part of the Facebook TM website or Facebook TM Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by FacebookTM in any way. FACEBOOK TM is a trademark of FACEBOOK TM, Inc.
 
Przewiń do góry